Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 34

13123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neményi Ambrus: A franczia forradalom hírlapjai és hírlapírói. Budapest, 1885, Franklin. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lassú István: Frantzia országnak statistikai, geographiai, és históriai leirása. Pest, 1827. Trattner 160p. Borító nélkül, egy két lapon szöveget nem érintő hiány
13125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
13126.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13127.

Rufpreis:
1 000 HUF

13128.

Rufpreis:
1 400 HUF

13129.

Rufpreis:
800 HUF

13130.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
13131.

Rufpreis:
1 000 HUF

13132.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF