Udvari élet a francia királyok alatt. Bp. 1908 Franklin. 336p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói, aranyozott selyemripsz díszkötésben, kopott aranyozással
Lassú István: Frantzia országnak statistikai, geographiai, és históriai leirása. Pest, 1827. Trattner 160p. Borító nélkül, egy két lapon szöveget nem érintő hiány
Pesty Frigyes: A világtörténelem napjai a legrégibbb időtől kezdve a jelenkorig különös tekintettel Magyarországra. Második kötet. Pest, 1870, Pfeifer Ferdinand. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott, dombornyomott gerinccel, kissé kopottas fedőborítóval.