https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 34

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.
1
13111.

Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben
1
13112.

Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1954 Nagy Imre: A kormány félévi tevékenysége és az 1954. évi feladatok Bp., 1954. Szikra. 44p.
1
13113.

1954 Nagy Imre: A kormány félévi tevékenysége és az 1954. évi feladatok Bp., 1954. Szikra. 44p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942,  Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.	Papir kötésben. Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.
1
13114.

Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papir kötésben.
Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p.  Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel
1
13115.

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
13116.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.
1
13117.

Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.
1
13118.

Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban
1
13119.

Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.
1
13120.

Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Négy könyv egybe kötve: Vértesi Arnold: A rőtszakállu Frigyes császár története. Budapest, 1878, Franklin. Ballagi Béla dr.: Az éjszak-amerikai Egyesült államok megalapítása. Bp., 1886, Franklin. Szalay László: A tatárjárás Magyarországon 1241-1242. Bp, 1911, Franklin. Gaal Mózes: Deák Ferenc élet- és jellemrajz. Bp., é.n., Franklin. Modern félvászon kötésben.
1
13121.

Négy könyv egybe kötve: Vértesi Arnold: A rőtszakállu Frigyes császár története. Budapest, 1878, Franklin. Ballagi Béla dr.: Az éjszak-amerikai Egyesült államok megalapítása. Bp., 1886, Franklin. Szalay László: A tatárjárás Magyarországon 1241-1242. Bp, 1911, Franklin. Gaal Mózes: Deák Ferenc élet- és jellemrajz. Bp., é.n., Franklin. Modern félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó állapotú könyvtári másodpéldány
1
13122.

Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó állapotú könyvtári másodpéldány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse