Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
980655
11058
235
14000
Art-ceramics
Schütz Cilli szüretelő puttók, mázas kerámia, jelzett, nagyon apró mázhibával, d:32,5 cm
1039840
11059
235
Art-ceramics
940554
11060
235
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: A három grácia. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanás, m:26 cm
1005077
11061
235
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
1051689
11062
235
Art-ceramics
Tihanyi Lídia kék-fehér kerámiák: 2 kancsó, 1 váza, 1 korsó, jelzettek, az egyiken lepattanással, m: cca 21cm
1076686
11063
235
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos írószertartó, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, 9×13 cm 962481
11064
235
Art-ceramics
1035892
11065
235
Art-ceramics
Áttört dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d:25cm
1079774
11066
235
Art-ceramics
Kínai dísztál harci jelenettel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d:39 cm 910634
11067
235
Art-ceramics
4 db asztali és fali kerámia tárgy
1020632
11068
235
Art-ceramics
Nagy kerámia tétel: 3 db hódmezővásárhelyi népi motívumos falitányér, jelzett, példányonként változó állapotban, apró kopásnyomokkal, d: 20, 21,5 ill. 30 cm
1007400
11069
235
Art-ceramics
Nőalak, kerámia, jelzett, apró sérülésekkel, m: 33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF