Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1013481
11070
235
Art-ceramics
Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:30cm
1013784
11071
235
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
1006097
11072
235
Art-ceramics
Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
1013769
11073
235
Art-ceramics
1041437
11074
235
Art-ceramics
Népművészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
1073408
11075
235
Art-ceramics
Zöld, ceruza alakú kerámia persely, hibátlan, m: 14 cm
1030851
11076
235
Art-ceramics
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatűr köcsög, kerámia, "Simon Antal, Mezőtűr" jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög "Hajdúszoboszlói emlék" felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 1024822
11077
235
Art-ceramics
Nép mintás "Ewiglich Dein" feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
1076442
11078
235
Art-ceramics
Városlődi tál, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, 35×23 cm 1076480
11079
235
Art-ceramics
Festett porcelán fejű baba, jelzett (olvashatatlan), porcelán kezekkel és lábbal, menyasszonyi ruhában, kisebb hibákkal, m:45 cm
1073045
11080
235
Art-ceramics
Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm
1038820
11081
235
Art-ceramics
Terrakotta malacpersely, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF