https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 71

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
1
13106.

W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.
1
13107.

Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
1
13108.

Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói  kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
1
13109.

Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok feldolgozása. Bp., 1937. Szerzői. 22p. képekkel.
1
13110.

Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok feldolgozása. Bp., 1937. Szerzői. 22p. képekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.
1
13111.

Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13112.

Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.
1
13113.

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
1
13114.

Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
1
13115.

Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.
1
13116.

Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse