https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 71
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1011801
13106
235
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
Das Lot is nicht erreichbar
1010427
13107
235
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
13108
235
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
956165
13109
235
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
998133
13110
235
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok feldolgozása. Bp., 1937. Szerzői. 22p. képekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
972181
13111
235
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1077487
13112
235
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
933711
13113
235
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1003409
13114
235
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1003418
13115
235
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
954636
13116
235
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse