Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 71

13082.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13083.

Rufpreis:
800 HUF

13084.

Rufpreis:
1 000 HUF

13085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salgó Sándor dr.: Önismeret-Emberismeret. Új gyakorlati jellem,- és képességtan. 260 kép és 4 tábla, 200 analízis. 1944, Pannonia Kiadás. Újrakötve, félvászon kötésben.
13086.

Rufpreis:
2 000 HUF

13087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
13088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bella Müller: Die Familienärztin. Ein ärztliches Nachschlagebuch der Gesundheitspflege und Heilkunde unter besonderer Berücksichtigung der neuesten Heilverfahren.... München, 1928. Süddeutsches Verlags - Institut Julius Müller. 1099p. Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
13089.

Rufpreis:
2 000 HUF

13090.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kollarits Jenő dr.: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Budapest, 1918, Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13091.

Rufpreis:
1 000 HUF

13092.

Rufpreis:
4 000 HUF

13093.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF