Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Asklepiades II: A Kneipp kúra szükséges tanácsadó mindennemű betegség ellen. Bp., 1891, Gerő és Kostyál. Szakadt elülső borítójú papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Laufnauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest, 1899, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Th. H. Van De Velde dr.: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly Kadása. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.