Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. 427 képpel és több színes műmelléklettel. Bp., 1926, Világirodalom Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Taláts Zoltán: A művészet története. 210 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, 1943, Dante Kiadás. Kiadói félvászon kötésben.
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.