https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 32

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Le professionnel photographie. Avril-aout 1930. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13129.

Le professionnel photographie. Avril-aout 1930. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1
13130.

Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
1
13131.

Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976 A Magyar Nemzeti Galéria állagjegyzéke 2 a-e. kötetig. 5 kötetben
1
13132.

1976 A Magyar Nemzeti Galéria állagjegyzéke 2 a-e. kötetig. 5 kötetben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Die Kunst. Monatshefte für freie u. angewandte Kunst, Jahrg. 33.  München, 1918, F. Bruckmann /Art book rich with illustrations hardcover, with faults on cover, in good condition.
1
13133.

Die Kunst. Monatshefte für freie u. angewandte Kunst, Jahrg. 33. München, 1918, F. Bruckmann /Art book rich with illustrations hardcover, with faults on cover, in good condition.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Magyar Grafikai Kérdések karácsonyi melléklete. Bp., 1946. Nyomdai Művészet Barátai
1
13134.

A Magyar Grafikai Kérdések karácsonyi melléklete. Bp., 1946. Nyomdai Művészet Barátai

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung.  Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /  Linen binding, good condition
1
13135.

Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Eluard versei. Picasso és Matisse rajzaival. Bp., 1960. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, csak 600 pld! Félbőr kötésben.
1
13136.

Paul Eluard versei. Picasso és Matisse rajzaival. Bp., 1960. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, csak 600 pld! Félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Laza félvászon kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
1
13137.

Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Laza félvászon kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon.  Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.
1
13138.

Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.
1
13139.

Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával.
Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.
1
13140.

Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse