https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 32
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1073520
13129
235
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Le professionnel photographie. Avril-aout 1930. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057823
13130
235
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1008248
13131
235
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
Das Lot is nicht erreichbar
1076074
13132
235
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1976 A Magyar Nemzeti Galéria állagjegyzéke 2 a-e. kötetig. 5 kötetben
Das Lot is nicht erreichbar
1072061
13133
235
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Die Kunst. Monatshefte für freie u. angewandte Kunst, Jahrg. 33. München, 1918, F. Bruckmann /Art book rich with illustrations hardcover, with faults on cover, in good condition. 920050
13134
235
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Grafikai Kérdések karácsonyi melléklete. Bp., 1946. Nyomdai Művészet Barátai
Das Lot is nicht erreichbar
307938
13135
235
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition
Das Lot is nicht erreichbar
1076962
13136
235
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Eluard versei. Picasso és Matisse rajzaival. Bp., 1960. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, csak 600 pld! Félbőr kötésben. 1022023
13137
235
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Laza félvászon kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
971953
13138
235
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
908313
13139
235
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
991827
13140
235
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse