Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
910203
13259
235
Foreign language books
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
1056012
13260
235
Foreign language books
Paedagogus domesticus sive syntaxis germano-latina: exemplis ex ipsa instructionis praxi super omnes syntaxeos eegulas illustrata. Viseletes karton kötésben. Constantiae, 1721, J. A. Labhart.
984027
13261
235
22000
Foreign language books
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF