Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 27

13247.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

13248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Raccolta di Prose e Poesie Italiane. Annotate ad udo dei tedeschi da E. Maddalena. Seconda Edizione. Wien und Leipzig, 1903, Wilhelm Braumüller. Kiadói egészvászon kötés, kis folttal, egyébként jó állapotban / full linen binding, with small fault
13249.

Rufpreis:
1 600 HUF

13250.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13251.

Rufpreis:
800 HUF

13252.

Rufpreis:
4 000 HUF

Les courtisanes de L'Antiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding
13253.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13254.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13255.

Rufpreis:
6 000 HUF

13256.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Elementa grammaticae Latinae. h. n., é. n. Kopott félbőr kötésben, kicsit megviselt állapotban.
13257.

Rufpreis:
1 000 HUF

13258.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF