Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzler'schen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Raccolta di Prose e Poesie Italiane. Annotate ad udo dei tedeschi da E. Maddalena. Seconda Edizione. Wien und Leipzig, 1903, Wilhelm Braumüller. Kiadói egészvászon kötés, kis folttal, egyébként jó állapotban / full linen binding, with small fault
Les courtisanes de L'Antiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.