Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998967
11052
233
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008): Önarckép. Bronz plakett, jelzett, hátoldalán" Reményi Józsefnek szeretettel", d:8,5 cm /Dora de Pedery-Hunt Hungarian-Canadian sculptor, self-portrait, bronze plaque
1025353
11053
233
Berényi István?: Dzsvári. Bronz plakett, jelzett, d:9,4 cm
1008983
11054
233
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Verebély Tibor. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm
1021595
11055
233
Veress Miklós (1929-): Virágszirom. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm
1056818
11056
233
Keleti istenség, csontőrleményből készült kisméretű szobor, jelzés nélkül, alján sérült, m: 7,5 cm
1056804
11057
233
Nevető Buddha, kisméretű kő szobor, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 4,5 cm
1058407
11058
233
Táncoló nőt formázó art deco stílusú fém szobor, jelzés nélkül, m: 14,5 cm 1058403
11059
233
Kutyát formázó art deco stílusú fém szobor, jelzés nélkül, m: 8,5 cm 1023723
11060
233
3400
Goethe büszt, jelzés nélkül, bronz, m:9,5 cm 1023717
11061
233
Napoleon büszt, jelzés nélkül, bronz, m:8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF