Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 22

11039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vízibivalyt és majmot ábrázoló kisméretű kő szobor, jelzés nélkül, alján kis sérüléssel, m: 5,5 cm
11040.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madonna a kis Jézussal, népi stílusú festett, fából készült szobor, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11041.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Keleti bölcs, kisméretű bronz szobor, jelzés nélkül, m: 6 cm
11042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keleti bölcs szarvassal,faragott kő szobor, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal hátul kis sérüléssel, m: 15,5 cm
11043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Muszlim bölcs szobra, jelzés nélkül, m: 15 cm
11044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti bölcs, faragott fából készült szobor, jelzés nélkül, lekopásokkal, m: 20,5 cm
11045.

Rufpreis:
2 400 HUF

Japán halász, díszesen faragott nemesfából készült szobor, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
11046.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Ligeti Erika (1934-2004): Virágszedő lány, kerámia plakett, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
11047.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pisilő kisfiú bronz szobor,Brüsszeli hasonmás,jelzés nélkül, 11cm
11048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madonna a Kisjézussal, 17. századi festmény után készült réz falikép, galvanoplasztika, jelzett, díszes fa keretben, 13,5×10,5 cm
11049.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Francois Hippolyte Moreau után: Judith. Festett spiáter, jelzett, jó állapotban, m:47 cm/ After  Francois Hippolyte Moreau, spelter, good condition
11050.

Francois Hippolyte Moreau után: Judith. Festett spiáter, jelzett, jó állapotban, m:47 cm/ After
Francois Hippolyte Moreau, spelter, good condition

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF