A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
Berkó-Gyalókay-Markó-Pilch: A magyar katona, Vitézségünk ezer éve II. kötet. Bp.,1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval
Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
2 db könyv-Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet. Eger, (2001), Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Báró Balás György: Bem József 1794-1850.Egy hadműveleti vázlattal, öt darab arczképpel és a Marosvásárhelyi Bem-szobor képével. Budapest, 1927, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
M.Szabó Miklós: A Zrínyi Miklós Katonai Akadémia története 1955-1960. Bp., 2007, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel, dokumentumokkal illusztrált, jó állapotban.