https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 15

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.
1
12968.

A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
1
12969.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berkó-Gyalókay-Markó-Pilch: A magyar katona,  Vitézségünk ezer éve II. kötet. Bp.,1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1
12970.

Berkó-Gyalókay-Markó-Pilch: A magyar katona, Vitézségünk ezer éve II. kötet. Bp.,1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval
1
12971.

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Honvédelmi Sportszövetség: Tartalékos tisztek kézikönyve. Ábrákkal, képekkel
1
12972.

Magyar Honvédelmi Sportszövetség: Tartalékos tisztek kézikönyve. Ábrákkal, képekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
1
12973.

Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
1
12974.

Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madelung Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Budapest, 1915, Athenaeum. Kissé kopott egészvászon kötésben.
1
12975.

Madelung Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Budapest, 1915, Athenaeum. Kissé kopott egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
12976.

M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db könyv-Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet. Eger, (2001), Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
12977.

2 db könyv-Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet. Eger, (2001), Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Báró Balás György: Bem József 1794-1850.Egy hadműveleti vázlattal, öt darab arczképpel és a Marosvásárhelyi Bem-szobor képével. Budapest, 1927, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
1
12978.

Báró Balás György: Bem József 1794-1850.Egy hadműveleti vázlattal, öt darab arczképpel és a Marosvásárhelyi Bem-szobor képével. Budapest, 1927, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
M.Szabó Miklós: A Zrínyi Miklós Katonai Akadémia története 1955-1960. Bp., 2007, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel, dokumentumokkal illusztrált, jó állapotban.
1
12979.

M.Szabó Miklós: A Zrínyi Miklós Katonai Akadémia története 1955-1960. Bp., 2007, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel, dokumentumokkal illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse