12775.
Beendet 232. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.