Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1030769
12752
232
4600
Books: Science and technology
CH. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. 24 képpel. Ismeretterjesztő Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
1055347
12753
232
Books: Science and technology
Kiss Ferencz, Szentágothai János dr.: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Budapest, 1954, Egészségügyi Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotban. 1055917
12754
232
Books: Science and technology
Steiner Pál: Sebészeti műtéttan. Bp., 1916, Franklin. Kicsit kopottas félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 967352
12755
232
Books: Science and technology
Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936, Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 967327
12756
232
Books: Science and technology
Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
1055555
12757
232
Books: Science and technology
Haranghy László:Részletes kórbonctan. I.Budapest, 1959, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
1055544
12758
232
Books: Science and technology
Balogh Ferenc:Urológia orvostanhallgatók és szakorvosjelöltek számára. Budapest, 1978, Medicina Könyvkiadó.
1018261
12759
232
Books: Science and technology
1034185
12760
232
Books: Science and technology
1017693
12761
232
Books: Science and technology
1017963
12762
232
Books: Science and technology
Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
546697
12763
232
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF