Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 24

Vajda János: Gina emlékére. Budapest, 1964, Magyar Helikon. Minikönyv: 9x10cm. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben. Szász Endre illusztrációkkal. Sorszámozott:1600/1496
12914.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kardos Gyula: Oidipusz. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
12915.

Rufpreis:
1 000 HUF

12916.

Rufpreis:
1 000 HUF

12917.

Rufpreis:
1 000 HUF

12918.

Rufpreis:
1 000 HUF

12919.

Rufpreis:
1 000 HUF

12920.

Rufpreis:
1 000 HUF

12921.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kardos Gyula: Antigoné. Bp., 1978, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
12922.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979. (Borsodi tájak) Minikönyv, számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben,
12923.

Rufpreis:
1 800 HUF

12924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szótár tétel: Isoz de Cháteau d'Oex Émilien (szerk):Dióhéj szótárak. I-II. kötet. Francia -magyar, Magyar-francia. Budapest,é.n., Politzer Zsigmond. Kiadói papír kötésben. Le Tout-Petit Dictionnarie. Paris, é.n., Garnier.Kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
12925.

Szótár tétel: Isoz de Cháteau d'Oex Émilien (szerk):Dióhéj szótárak. I-II. kötet. Francia -magyar, Magyar-francia. Budapest,é.n., Politzer Zsigmond. Kiadói papír kötésben.
Le Tout-Petit Dictionnarie. Paris, é.n., Garnier.Kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF