https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 24
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1053725
12914
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Vajda János: Gina emlékére. Budapest, 1964, Magyar Helikon. Minikönyv: 9x10cm. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben. Szász Endre illusztrációkkal. Sorszámozott:1600/1496 1055195
12915
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kardos Gyula: Oidipusz. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 948359
12916
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. 1972., Kossuth Kiadó. Mikrókönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, kissé viseletes állapotban. Nagyon apró. Méret:0,8X1cm
Das Lot is nicht erreichbar
835721
12917
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948328
12918
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békéről. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói műbőr kötés,jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835916
12919
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948072
12920
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948291
12921
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1055185
12922
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kardos Gyula: Antigoné. Bp., 1978, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1054846
12923
232
0
1800
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979. (Borsodi tájak) Minikönyv, számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben,
Das Lot is nicht erreichbar
835949
12924
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1053190
12925
232
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Szótár tétel: Isoz de Cháteau d'Oex Émilien (szerk):Dióhéj szótárak. I-II. kötet. Francia -magyar, Magyar-francia. Budapest,é.n., Politzer Zsigmond. Kiadói papír kötésben. Le Tout-Petit Dictionnarie. Paris, é.n., Garnier.Kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse