Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
840418
12902
232
Books: Minibooks
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
1046606
12903
232
Books: Minibooks
EMABIT 1857-1982. Az első magyar általános biztosító társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: Boross Endre, Kovács Mihály. Miskolc, 1983. Minikönyv, 106. számozott példány, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Feledy Gyula (1928-2010) Kossuth-díjas grafikus rajzaival. Színes fémplakettel díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
1055288
12904
232
Books: Minibooks
B. Fábri Magda: Antifasiszta plakátok. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó, 243. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1055210
12905
232
Books: Minibooks
Arany János: A poloska. Újvidék, 1975, megjelent 100 számozott példányban, 12. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1055223
12906
232
Books: Minibooks
József Attila: Önarckép. Válogatta Szily Ernő. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó, 533. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1055258
12907
232
Books: Minibooks
Villon, Francois: Hagyaték(Le Lais) 1456. 1974, Ságvári Endre Szakmunkásképző Intézet, készült 50 számozott példányban, 36. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1055200
12908
232
Books: Minibooks
Kardos Gyula: Kadmosz utódai. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1055205
12909
232
Books: Minibooks
Kardos Gyula: Zéthosz és Amphión. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda, készült 450 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1055270
12910
232
Books: Minibooks
Ságvári Ágnes: Dokumentumok Ságvári Endre életéből. Bp., 1974, Ságvári Endre Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet, 23. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1055218
12911
232
Books: Minibooks
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, 622. számozott példány, jó állapotban. 1055197
12912
232
Books: Minibooks
Kardos Gyula: Kadmosz. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda, készült 350 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1055216
12913
232
Books: Minibooks
Szabó Magda: "Be boldog, aki fába olt..." Dr. Tóth Béla köszöntése. Debrecen, Alföldi Nyomda, készült 50 példányban. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF