Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF

Beschreibung:

Kerpely, Anton: Das Eisenhüttenwesen in Ungarn, sein Zustand und seine Zukunft. Schemnitz [Selmecbánya], 1872, szerzői kiadás. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda