Kerpely, Anton: Das Eisenhüttenwesen in Ungarn, sein Zustand und seine Zukunft. Schemnitz [Selmecbánya], 1872, szerzői kiadás. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.