Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 46

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel. Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.
12661.

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel.
Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
8 000 HUF

Böle Kornél: Spanyol földön. Utirajz. Bev. Kőrösi Albin. Bp., (1927), Stephaneum ny. 472 p., 53 t., 1 térkép (kihajtható). Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben.
12662.

Rufpreis:
3 000 HUF

12663.

Rufpreis:
3 000 HUF

12664.

Rufpreis:
1 000 HUF

12665.

Rufpreis:
5 000 HUF

12666.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

12667.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12668.

Rufpreis:
1 000 HUF

12669.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12670.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF