Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 46

12637.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Bp., 1982, Európa. Kicsit laza későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
12638.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egységesített vármegyebeli községek. Szerk.: Halmay Béla, Leszih Andor. Bp., 1929, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala (Magyar városok monografiája).Kopott, laza, aranyozott vászonkötésben, gerince hiányzik.
12639.

Rufpreis:
1 000 HUF

12640.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12641.

Rufpreis:
8 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
12642.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
12643.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12644.

Rufpreis:
2 000 HUF

12645.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

12646.

Rufpreis:
6 000 HUF

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
12647.

Rufpreis:
3 000 HUF

12648.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF