Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egységesített vármegyebeli kö... https://www.darabanth.com/de/228-Fernauktion/228.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Reisen-Stadte~6/Miskolc-es-Borsod-Gomor-Kishont-egyelore-egysegesitett-varmegyebeli-kozsegek-Szerk-Halma~II1015339
1015339
12639
228
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egységesített vármegyebeli községek. Szerk.: Halmay Béla, Leszih Andor. Bp., 1929, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala (Magyar városok monografiája).Kopott, laza, aranyozott vászonkötésben, gerince hiányzik.
: vörös_iván