Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egységesített vármegyebeli községek. Szerk.: Halmay Béla, Leszih Andor. Bp., 1929, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala (Magyar városok monografiája).Kopott, laza, aranyozott vászonkötésben, gerince hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván