Militaria

Zahl der Lose: 66

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF
30810.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF,F
30811.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:VF,F

Rufpreis:
1 000 HUF

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" + 1911. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" + 1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" + 1916. "Károly-Csapatkereszt" + 1918. "Sebesültek Érme" + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" + Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" + Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" + ~1930-1940. "Hadirokkant" kitüntetések miniatűrjei láncon T:2,2- Miniature decorations on chain: Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords" + 1911. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" + 1914-1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords" + 1916. "Karl Troop Cross" + "Wound Medal" + "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" + Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" + Hungary ~1930-1940. "War invalid" C:XF,VF
30812.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" + 1911. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" + 1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" + 1916. "Károly-Csapatkereszt" + 1918. "Sebesültek Érme" + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" + Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" + Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" + ~1930-1940. "Hadirokkant" kitüntetések miniatűrjei láncon T:2,2-
Miniature decorations on chain: Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords" + 1911. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" + 1914-1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords" + 1916. "Karl Troop Cross" + "Wound Medal" + "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" + Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" + Hungary ~1930-1940. "War invalid" C:XF,VF

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords" decoration on ribbon C:XF,VF NMK 178.
30813.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" kitüntetés mellszalagon T:2,2-
Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords" decoration on ribbon C:XF,VF
NMK 178.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal, ismételt adományozás" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords, with second-award bar" marked Ag decoration on ribbon C:XF NMK 179.
30814.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal, ismételt adományozás" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:2
Hungary 1916-1918. "Military Merit Cross, 3rd Class, with a war decoration and swords, with second-award bar" marked Ag decoration on ribbon C:XF
NMK 179.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1916. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával keretben (38x41,5cm) Hungary 1916. Awarding warrant of the "Red-Cross Silver Medal with military ornament" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator in frame (38x41,5cm)
30815.

1916. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával keretben (38x41,5cm)
Hungary 1916. Awarding warrant of the "Red-Cross Silver Medal with military ornament" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator in frame (38x41,5cm)

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1917. "Bronze Militarty Merit Medal" gilt bronze decoration without ribbon C:VF
30816.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1917. "Bronze Militarty Merit Medal" gilt bronze decoration without ribbon C:VF

Rufpreis:
3 000 HUF

1917. Bronz Vitézségi Érem "IV. Károly / Fortitudini" mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2 Hungary 1917. Medal for Bravery without ribbon Br. Sign: Kautsch C:XF
30817.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917. Bronz Vitézségi Érem "IV. Károly / Fortitudini" mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2- Hungary 1917. Medal for Bravery without ribbon Br. Sign: Kautsch C:VF
30818.

Rufpreis:
800 HUF

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2- Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knight's Cross", "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMANDANT DER K. U. K. 32. ID. WEIHNACHTEN 1917. / MILITAR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917" war metal plaque. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF HP 6385.
30819.

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2-
Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knight's Cross", "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMANDANT DER K. U. K. 32. ID. WEIHNACHTEN 1917. / MILITAR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917" war metal plaque. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF
HP 6385.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF
30820.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1922. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" Br díjérem szalag nélkül (56,5x37,5mm) T:2
30821.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF