Militaria

Zahl der Lose: 66

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1- Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:AU
30846.

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1-
Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF

Németország/ Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" Br kitüntetés, függesztőkarika törött  T:2,2- Germany/ Weimar Republic 1921. "German War Medal" Br decoration with ribbon, suspension ring broken C:XF,VF
30847.

Németország/ Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" Br kitüntetés, függesztőkarika törött T:2,2-
Germany/ Weimar Republic 1921. "German War Medal" Br decoration with ribbon, suspension ring broken C:XF,VF

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrökkel T:2 Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and miniatures C:XF
30848.

Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrökkel T:2
Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and miniatures C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Német 3. Birodalom 1939. "Ismétlőpánt az I. osztályú Vaskereszthez" jelzett Ag kitüntetés T:2 German Third Reich 1939. "Wiederholungsspangen des Eisernen Kreuzes, 1. Klasse" marked Ag decoration C:XF
30849.

Német 3. Birodalom 1939. "Ismétlőpánt az I. osztályú Vaskereszthez" jelzett Ag kitüntetés T:2
German Third Reich 1939. "Wiederholungsspangen des Eisernen Kreuzes, 1. Klasse" marked Ag decoration C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF

Németország 5db különféle fém veterán, munkás egyesületi jelvény, mindegyik szalaggal, több gyártói jelzéssel T:vegyes Germany 5pcs of different metal veteran and workers' associations' badge, all with ribbons, some with makers marks C:mixed
30850.

Németország 5db különféle fém veterán, munkás egyesületi jelvény, mindegyik szalaggal, több gyártói jelzéssel T:vegyes
Germany 5pcs of different metal veteran and workers' associations' badge, all with ribbons, some with makers marks C:mixed

Rufpreis:
2 000 HUF

Svájc 1942. "U.O.V. Thun (Thun Tiszthelyettes Egyesület) - 4-Kampf 1942" fém kitüntetés mellszalagon. Szign.: Peka / Paul Kramer Neuchatel T:2 Switzerland 1942. "U.O.V. Thun (Unteroffiziersverband Thun) - 4-Kampf 1942" metal decoration with ribbon. Sign.: Peka / Paul Kramer Neuchatel C:XF
30851.

Svájc 1942. "U.O.V. Thun (Thun Tiszthelyettes Egyesület) - 4-Kampf 1942" fém kitüntetés mellszalagon. Szign.: Peka / Paul Kramer Neuchatel T:2
Switzerland 1942. "U.O.V. Thun (Unteroffiziersverband Thun) - 4-Kampf 1942" metal decoration with ribbon. Sign.: Peka / Paul Kramer Neuchatel C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF