Militaria

Zahl der Lose: 66

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Ferenc József császár ezüstözött fém patrióta jelvényen (25mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Emperor Franz Joseph on a silver plated metal patriotic badge (25mm) C:XF
30798.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Ferenc József császár ezüstözött fém patrióta jelvényen (25mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Emperor Franz Joseph on a silver plated metal patriotic badge (25mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom / Oszmán Birodalom ~1914-1918. Zászló alakú fém patrióta jelvény, festék erősen kopott (29x29,5mm) T:3 Austro-Hungarian Monarchy / German Empire / Ottoman Empire ~1914-1918. Flag shaped metal patriotic badge, worn paint (29x29,5mm) C:F
30799.

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom / Oszmán Birodalom ~1914-1918. Zászló alakú fém patrióta jelvény, festék erősen kopott (29x29,5mm) T:3
Austro-Hungarian Monarchy / German Empire / Ottoman Empire ~1914-1918. Flag shaped metal patriotic badge, worn paint (29x29,5mm) C:F

Rufpreis:
800 HUF

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" decoration on ribbon without mark C:AU,XF NMK 283.
30800.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1-,2
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" decoration on ribbon without mark C:AU,XF
NMK 283.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK (18,07g) T:2,2- ph. Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK (18,07g) C:XF,VF edge error NMK 129.
30801.

1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK (18,07g) T:2,2- ph.
Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK (18,07g) C:XF,VF edge error
NMK 129.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" cink kitüntetés cserélt mellszalaggal T:3 Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" zinc decoration with not original ribbon C:F
30802.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" cink kitüntetés cserélt mellszalaggal T:3
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" zinc decoration with not original ribbon C:F

Rufpreis:
1 000 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31mm) T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31mm) C:XF
30803.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31mm) T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31mm) C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31,5mm) C:XF
30804.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31,5mm) C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, "Breitner Testvérek Budapet Holló utca 2" feliratú sérült dísztokban T:2 Hungary 1914-1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords" gold plated Br decoration with ribbon, in damaged "Brothers Breitner" case C:XF NMK 246.
30805.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, "Breitner Testvérek Budapet Holló utca 2" feliratú sérült dísztokban T:2
Hungary 1914-1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords" gold plated Br decoration with ribbon, in damaged "Brothers Breitner" case C:XF
NMK 246.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom 1915. Fém patrióta jelvényen füllel (20,5mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. Metal patriotic badge with ear (20,5mm) C:VF
30806.

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom 1915. Fém patrióta jelvényen füllel (20,5mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. Metal patriotic badge with ear (20,5mm) C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (33x40mm) C:VF
30807.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (33x40mm) C:VF

Rufpreis:
1 400 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF
30808.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:VF
30809.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2-
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:VF

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF