Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
926182
11065
226
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Fekete Tamás (1931): Körúti fa. Bronz, jelzett, számozott 10/8, m:30 cm 926185
11066
226
40000
Szabó Tamás (1951-): Tudós. Bronz, jelzett, számozott 10/9, fa talapzattal, m:31 cm
986388
11067
226
Fegyverbe! 1919 Gipsz szobor fa talapzaton. cca 43x38cm 998962
11068
226
Szegfűt és kalapácsot tartó kovácslegény, bronz szobor, jelzés nélkül, m: 44,5 cm 997585
11070
226
Sz. J. jelzéssel: Kosárhordó asszony, réz plakett, jelzett, d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF