https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 17
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
880490
11053
226
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Edvi Illés György (1911): Petzval emlékplakett. Kiváló szakmai működésének elismeréséül a Magyar Fotókereskedők Szövetsége. Jelzett bronz plakett díszdobozban d: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1001374
11054
226
0
9000
Sculptures, statuettes, plaques
Numismatik
1
Mikus Sándor (1903-1982) DN "Henry Dunant" öntött bronz plakett (80mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
839044
11055
226
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1882 Szabadkőműves plakett: " A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise" Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól / 1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm info: memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq="lusitanien+uni+sup"
Das Lot is nicht erreichbar
847601
11056
226
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust
Das Lot is nicht erreichbar
997016
11057
226
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Erotikus témájú faragott csont dombormű, 12x4 cm 974012
11058
226
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1002881
11059
226
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kisméretű réz plakett női és férfi fejjel, "Esküvőnk emlékére 1940. júl. 2. // Szüleinknek, Margit és Laci" felirattal, GFG jelzéssel, d: 7,5 cm 996200
11060
226
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő Gyula (1924-2005): Henri Dunant. A Nemzetközi Vöröskereszt alapítója. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9,5 cm 984205
11061
226
0
11000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
984172
11062
226
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
876709
11063
226
0
9000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)
Das Lot is nicht erreichbar
974019
11064
226
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
N. M. jelzéssel: Ölelkező pár, terméskő szobor, kis lepattanásokkal, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse