https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Noszky Jenő: A Cserháthegység földtani viszonyai. Egy 1:75000-es földtani térképmelléklettel és 20 ábrával. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. (Magyar tájak földtani leírása III.). Papírkötésben, jó állapotban.
1
12758.

Noszky Jenő: A Cserháthegység földtani viszonyai. Egy 1:75000-es földtani térképmelléklettel és 20 ábrával. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. (Magyar tájak földtani leírása III.). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
12759.

Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült
1
12760.

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.
1
12761.

Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
1
12762.

Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban
1
12763.

Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
1
12764.

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jahn, Friedrich: Auswahl der wirksamten, einfachen und zusammengesetzen Arzneimittel, oder praktische Materia medika. 1. köt. Erfurt, 1814, G. A. Keyserschen Buchhandlung. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. / In cardboard binding, in good condition.
1
12765.

Jahn, Friedrich: Auswahl der wirksamten, einfachen und zusammengesetzen Arzneimittel, oder praktische Materia medika. 1. köt. Erfurt, 1814, G. A. Keyserschen Buchhandlung. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
In cardboard binding, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült
1
12766.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.
1
12767.

Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12768.

Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse