Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 35

Forel Ágoston professor dr. Med.: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban. Az egészségápolás könyvtára szerkeszti Sugár K. Márton dr. 10 ábrával. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Foltos, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
12746.

Rufpreis:
1 000 HUF

De crebillon le fils. Le Sopha conte moral d'apres les copies de l'édition de Londres M DCC LXXIX. Bruxelles, 1881, Ch. Gilliet. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszél. Jó állapotban.
12747.

Rufpreis:
1 000 HUF

12748.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kerpely Antal: Vaskohászatunk a millennium idejében. Bp., 1896, Kosmos Műintézet. Kötése hiányzik, egyébként jó állapotban.
12749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ernst Jenő: Bevezetés a biofizikába. 131 ábrával. Budapest, 1947, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
12750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tábori Pál: Repülők. A levegő hősei I. kötet. Második kiadás. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12751.

Rufpreis:
1 400 HUF

12752.

Rufpreis:
2 000 HUF

12753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 3db: Farkaslaki Hints Elek dr.: Az őskori és ókori orvostudomány. A középkori orvostudomány. Budapest, 1939, Eggenberger. Kiadói papír kötésben.  Kruif, de Paul: Bacilusvadászok. Budapest, é.n., Gutenberg. Kopottas félvászon kötésben.
12754.

Vegyes könyvtétel, 3db: Farkaslaki Hints Elek dr.: Az őskori és ókori orvostudomány. A középkori orvostudomány. Budapest, 1939, Eggenberger. Kiadói papír kötésben.
Kruif, de Paul: Bacilusvadászok. Budapest, é.n., Gutenberg. Kopottas félvászon kötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gömöri László: Chemiai Phisica. Szeged, 1905, Endrényi Lajos. Egészvászon kötésben.
12755.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hermann v. Czetsch-Lindenwald: Salben- Puder- Externa. Die ausseren Heilmittel der Medizin.. Mit 57 Abbildungen. Berlin / Göttingen / Heidelberg, 1950, Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
12756.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kowalczyk, Willi: Warenkunde mit praktikum für Drogisten. Leipzig, 1953, Fachbuchverlag. Kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban.
12757.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF