Vegyes könyvtétel, 3db: Farkaslaki Hints Elek dr.: Az őskori és ókori orvostudomány. A középkori orvostudomány. Budapest, 1939, Eggenberger. Kiadói papír kötésben.
Kruif, de Paul: Bacilusvadászok. Budapest, é.n., Gutenberg. Kopottas félvászon kötésben.