Porzellan

Zahl der Lose: 64

Epres Herendi virágmintás füles bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:17 cm, m: 11cm
11153.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nagyméretű díszes Zsolnay porcelán lámpatest, régi aljzattal, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, m: 35 cm
11154.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Zsolnay porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:9,5 cm
11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay pillangó mintás kis porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7cm
11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás kis porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7cm
11157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay hiányos étkészlet, teás készlet, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:53 db
11158.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi porcelán asztali készlet, 4 db, hibátlan, jelzett
11159.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 13 cm
11160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm
11161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik Hollóházi áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, sérült (letört darabokkal), m:23 cm
11162.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
11163.

Rufpreis:
800 HUF

Hüttl Tivadar süteményes tál,  4 db kis tálkak+ 6 db csésze (egyik sérült) és 10 db csészealj matricás, jelzett
11164.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF