Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
993886
11153
225
Epres Herendi virágmintás füles bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:17 cm, m: 11cm 993196
11154
225
Nagyméretű díszes Zsolnay porcelán lámpatest, régi aljzattal, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, m: 35 cm 990089
11155
225
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:9,5 cm
993877
11156
225
Zsolnay pillangó mintás kis porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7cm 993873
11157
225
Zsolnay virágmintás kis porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7cm 985996
11158
225
Zsolnay hiányos étkészlet, teás készlet, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:53 db 939097
11159
225
Hollóházi porcelán asztali készlet, 4 db, hibátlan, jelzett 993867
11160
225
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 13 cm 986636
11161
225
Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm
990143
11162
225
Antik Hollóházi áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, sérült (letört darabokkal), m:23 cm
968267
11163
225
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
995995
11164
225
Hüttl Tivadar süteményes tál, 4 db kis tálkak+ 6 db csésze (egyik sérült) és 10 db csészealj matricás, jelzett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF