Porzellan

Zahl der Lose: 64

Herendi csipkebogyó mintás kézzel festett füles tál, hibátlan, jelzett, 21x20 cm
11141.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
18

Herendi porcelán tálka, "A Balatonvidék nevezetessége: Herend, alapítva 1839. Látogatókat szívesen fogadnak" felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, 13×9×1,5 cm
11142.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi szoptató anya, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm
11143.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
10

2 db Herendi porcelán kisméretű váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25 cm
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
11146.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi fiú libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm
11148.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm
11149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás, kézzel festett váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11150.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás, gyümölcs kínáló, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x18cm
11151.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Viktória mintás, tányér, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
11152.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF