Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
985999
11141
225
Herendi csipkebogyó mintás kézzel festett füles tál, hibátlan, jelzett, 21x20 cm 990110
11142
225
Herendi porcelán tálka, "A Balatonvidék nevezetessége: Herend, alapítva 1839. Látogatókat szívesen fogadnak" felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, 13×9×1,5 cm 984761
11143
225
Herendi szoptató anya, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm 996047
11144
225
2 db Herendi porcelán kisméretű váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 990368
11145
225
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25 cm 990036
11146
225
Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
990038
11147
225
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
990045
11148
225
Herendi fiú libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm
959716
11149
225
Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm 989459
11150
225
30000
Herendi Viktória mintás, kézzel festett váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
989462
11151
225
40000
Herendi Viktória mintás, gyümölcs kínáló, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x18cm 989461
11152
225
40000
Herendi Viktória mintás, tányér, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF