Porzellan

Zahl der Lose: 64

Goebel jelzéssel szív kulacs, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m:17 cm
11180.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Német porcelán teás csésze csészealjjal, régi matricás bögre, hibátlanok, d: 8 és 9 cm, m: 7 és 9 cm
11181.

Rufpreis:
1 200 HUF

Japán porcelán 2 személyes készlet, hibátlan, jelzett
11182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bécsi porcelán asztali kínáló, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm; h: 18 cm
11184.

Rufpreis:
5 000 HUF

John Fitzgerald Kennedy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró repedésekkel, m:24 cm
11185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszes Crescent porcelán tál George Washington amerikai elnök arcképével, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11186.

Rufpreis:
6 000 HUF

Táncoló párt ábrázoló porcelán szobor, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 32 cm
11187.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db orosz porcelán figura: ételhordó nő és úttörő kisgyerek, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14, ill. 11 cm
11188.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett mély és lapos tányér készlet, jelzett, hibátlan, d:24 cm, d:27 cm
11189.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzett kínai mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11190.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Hiányos teás készlet, jelzett, matricás, hibátlan
11191.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kávés csésze csészealjjal, 1 db kávéskanna tetővel, 1 db tejszínkiöntő, jelzett, hibátlan
11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF