Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
993938
11180
225
3400
Goebel jelzéssel szív kulacs, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m:17 cm 989894
11181
225
Német porcelán teás csésze csészealjjal, régi matricás bögre, hibátlanok, d: 8 és 9 cm, m: 7 és 9 cm 989877
11182
225
Japán porcelán 2 személyes készlet, hibátlan, jelzett 989546
11184
225
Bécsi porcelán asztali kínáló, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm; h: 18 cm 902499
11185
225
John Fitzgerald Kennedy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró repedésekkel, m:24 cm
992845
11186
225
Díszes Crescent porcelán tál George Washington amerikai elnök arcképével, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
990770
11187
225
Táncoló párt ábrázoló porcelán szobor, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 32 cm 989789
11188
225
2 db orosz porcelán figura: ételhordó nő és úttörő kisgyerek, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14, ill. 11 cm 990396
11189
225
3800
Jelzett mély és lapos tányér készlet, jelzett, hibátlan, d:24 cm, d:27 cm 912744
11190
225
5500
Jelzett kínai mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
914318
11191
225
Hiányos teás készlet, jelzett, matricás, hibátlan
903991
11192
225
2 db kávés csésze csészealjjal, 1 db kávéskanna tetővel, 1 db tejszínkiöntő, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF