Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD

Beschreibung:

Hedin Sven: Pekingtől Moszkváig. Fordította: dr. Balassa József. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Vitéz Temesy Győző: Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Stein bergman: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda