Tétel

Rufpreis:

7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD

Beschreibung:

Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 76 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: A Boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. 83 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: Hindusztán. 55 képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda