Bajai Ferenc: Az állami biztosító alapításának 35. évfordulójára. Miskolc, 1984. Minikönyv, 136. számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Csorba Barnabás (szerk.): A szövetkezeti mozgalom helyzete, tennivalói B.-A.-Z. megyében. Minikönyv, sorszámozott (113/700), kereskedelmi forgalomba nem került.
Csorba Csaba: A muhi csata. Miskolc, 1982. Minikönyv, 310. számozott példány, készült 450 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Magyar nemzeti Őrseregeknek kötelező szabállyal. Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Központi Nyomda. Készült a Fegyveres Erők Napja tiszteletére 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben. Kopottas gerinc.
Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, 2. számozott példány, készült 1400 példányban, ebből 700 számozott, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón porcelán plakettel, jó állapotban.
Flach Antal (szerk.): Miskolci filmfesztiválok érméi. Miskolc, [1976]. Minikönyv, 79. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötés, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
2 db minikönyv-A Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának kitüntetései. Kaidói műbőr kötés, jó állapotban; A Magyar Országi Tanácsköztársaság. Bp., 1979. Kaidói kartonált kötés, jó állapotban.
2 db minikönyv-József Attila: Önarckép. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Petőfi Sándor. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, szép állapotban.