Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 71

2 db minikönyv-A Magyar Nemzeti Függetlenségi Front programja; Részletek Marx, Engels, Lenin írásaiból és beszédeiből. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13110.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db minikönyv-Dózsa György és a magyar parasztháború. Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. 1974, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13111.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db ezüst (Ag) kanál / Silver spoons 0,925; 52 g
13112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2 db minikönyv-Paizs Gábor: Salytó hibák. Debrecen, 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; A typhographia 125 éve. Bp., 1994, 813. számozott kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13113.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db minikönyv-Babits és Balázs Béla; Nyugat 1934-Ismeretlen magyar költők. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13114.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db minikönyv-Sáraf Rásidov: Kasmíri rege. Bp., Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Nagy Sándor dolgairól. Bp., 1992, 445. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.
13115.

Rufpreis:
1 000 HUF

A'Mágyiás ezermester. Bp., 1973. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13116.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db minikönyv-BIkessy viseletgyűjteménye. Bp., 1987. 1538. sorszámozott kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Ady és az Amicus Kiadó. Bp., 1993. 147. sorszámozott kiadás, kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
13117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kodály Zoltán 1882-1967. Bp., 1982, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13118.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db minikönyv-Babits Mihály: Cikkek a Nyugatból; Török Sophie: Nem vagy igazi! Bp., 1985-1995. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985. Minikönyv, 126. számozott példány, készült 750 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
13120.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Mihály (szerk.): Borsod-A-Z megyei Munkásőrség 25 éve. Miskolc, 1982. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.
13121.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF