2 db minikönyv-A Magyar Nemzeti Függetlenségi Front programja; Részletek Marx, Engels, Lenin írásaiból és beszédeiből. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
2 db minikönyv-Dózsa György és a magyar parasztháború. Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. 1974, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2 db minikönyv-BIkessy viseletgyűjteménye. Bp., 1987. 1538. sorszámozott kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Ady és az Amicus Kiadó. Bp., 1993. 147. sorszámozott kiadás, kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985. Minikönyv, 126. számozott példány, készült 750 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Kovács Mihály (szerk.): Borsod-A-Z megyei Munkásőrség 25 éve. Miskolc, 1982. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.