Rahmen Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
976083
13341
224
Frames
Antik sérült képkeret, fa, belső:50×80,5 cm, külső:66×96 cm
898169
13343
224
Frames
Aranyozott fekete antik hatású képkeret, viseltes állapotban, belső: 32x19 cm, külső: 44x30 cm
978044
13344
224
15000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, aranyozott hársfa, hibátlan állapotban, belső: 35×52 cm, külső:45×61 cm / Hand crafted unique frame
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF