Rahmen Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
978881
13328
224
Frames
Régi szecessziós képkeret, belsejében gyermekfotóval, belső méret: 13x19 cm, külső: 17x29 cm 978571
13329
224
Frames
Dekoratív dupla képkeret, fa, plexivel, benne nyomattal, belső méret: 54×40,5 cm, külső méret: 66,5×53 cm
908616
13330
224
8500
Frames
Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame
960004
13331
224
Frames
Képkeret, fa, arany ill. ezüst színű, apró hibákkal, belső:46×51 cm, külső:57×36 cm
975278
13333
224
Frames
Rokokó stílusú képkeret, festett fém, belső méret: 20×13 cm, külső méret:40×27 cm 906034
13334
224
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×23 cm, külső:47×30 cm
906031
13335
224
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×29 cm, külső: 33×37 cm
970775
13336
224
Frames
Fa képkeret, N. Gero nyomattal, belső: 30x39cm, külső: 37x46cm 984233
13337
224
15000
Frames
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített egyedi készítésű dekoratív fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 70×44 cm, külső méret: 92×63,5 cm 978030
13338
224
22000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, pácolt hársfa, hibátlan állapotban, nyomattal, belső: 36,6×43,5 cm, külső:55×64 cm / Hand crafted unique frame
984702
13339
224
Frames
Gazdagon díszített Musterschutz fém asztali képkeret, kitámasztóval, üveglappal, jelzett, belső méret: 10×6,5 cm, külső méret: 22×13,5 cm 984226
13340
224
Frames
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF