https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 24
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
835721
13141
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
836067
13142
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835916
13143
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835975
13144
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835949
13145
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948174
13146
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
948291
13147
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948072
13148
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948212
13149
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban. 857129
13150
224
0
5000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
817465
13151
224
0
8000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban 840412
13152
224
0
8000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse