https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 24
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
948328
13129
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békéről. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói műbőr kötés,jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948359
13130
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. 1972., Kossuth Kiadó. Mikrókönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, kissé viseletes állapotban. Nagyon apró. Méret:0,8X1cm
Das Lot is nicht erreichbar
936408
13131
224
0
3000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
936404
13132
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
837915
13133
224
0
1200
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
Das Lot is nicht erreichbar
837894
13134
224
0
1400
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (319/400), könyvárusi forgalomba nem került. 936400
13135
224
0
1200
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
936395
13136
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
912346
13137
224
0
800
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Lökös-Lakatos: Városunk Dunakeszi. Bp., 1979. Sorszámozott minikönyv. Kissé sérült műbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
835922
13138
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Az új tipográfia. Erdélyi János munkásságáról. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
959245
13139
224
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból. Bp., 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, fedőborítóval, újszerű állapotban. Méret: 4,7x4 cm 840418
13140
224
0
1200
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse