Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
965678
10147
222
Olvashatatlan jelzéssel: A komáromi vár védői kicsapnak az osztrákokra. Rézkarc, papír, 29×38 cm 965674
10148
222
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, 29×38 cm
908663
10149
222
878567
10150
222
834635
10151
222
3400
965795
10152
222
Jelzés nélkül: Cervantes-címer, rézmetszet, papír, 8,5×7 cm
965821
10153
222
Jelzés nélkül: Ex libris, rézmetszet, papír, 10,5×9 cm
965859
10154
222
Jelzés nélkül: Lieutenant Colonel Edward Francis Moore címer 1819, rézmetszet, papír, 15×11 cm
965826
10155
222
Jelzés nélkül: Ex libris Henry James Theodore Wood 1896, rézmetszet, papír, 12×8,5 cm
965323
10156
222
Jelzés nélkül: Kilátás a hegyekre. Olaj, karton, antik sérült keretben, 34×48 cm
965327
10157
222
Jelzés nélkül: Csónak a nádasban. Olaj, karton, antik sérült keretben, 34×48 cm
963565
10158
222
Jelzés nélkül: Madárkák. Vegyes technika, papír, 58×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF