Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 172

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×26 cm
10098.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
11

10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

10100.

Rufpreis:
8 000 HUF

W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm
10101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
10102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 29×35 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Szamuely Moszkvába indul. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Paulay jelzéssel: Munkagépek. Olaj, farost, 68×95 cm
10105.

Rufpreis:
12 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Parti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
10106.

Rufpreis:
2 000 HUF

10107.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Patay László (1932-2002): Csendélet vázákkal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×59 cm
10108.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pálmai jelzéssel: Cigarettázó nő. Olaj, vászon, piszkos, 56×39 cm
10109.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF