Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
949421
10098
222
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×26 cm 942840
10099
222
942785
10100
222
965766
10101
222
W Oleszyoach jelzéssel: Bibliotekl Alexandra Fusieckiego, 1839, rézkarc, papír, jelzett, 4,5×7 cm
941605
10102
222
Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
965688
10103
222
Ősz Dénes (1915-1980): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 29×35 cm
943001
10104
222
Ősz Dénes (1915-1980): Szamuely Moszkvába indul. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 946406
10105
222
Paulay jelzéssel: Munkagépek. Olaj, farost, 68×95 cm
959249
10106
222
Paulovits Pál (1892-1975): Parti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm 675193
10107
222
100
936472
10108
222
Patay László (1932-2002): Csendélet vázákkal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×59 cm
943631
10109
222
3200
Pálmai jelzéssel: Cigarettázó nő. Olaj, vászon, piszkos, 56×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF