Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 172

Varga Gyula (1935-): Nyárfás tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10134.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Gépsor mellett. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm
10135.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
10136.

Rufpreis:
10 000 HUF

10137.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zimányi jelzéssel: Lovak. Rézkarc, jelzett. 30x20 cm
10138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
10140.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás a tavon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×48 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csónak. Olaj, farost, keretben, 58×38 cm
10142.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet szőlővel. Olaj, vászon, 79×59 cm
10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Katona. Tus, papír, 40×29 cm
10144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Szén, karton, üvegezett keretben, 50×35 cm
10145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 29×19 cm
10146.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF