Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
945125
10134
222
2200
Varga Gyula (1935-): Nyárfás tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
965806
10135
222
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Gépsor mellett. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm 864763
10136
222
Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm 690473
10137
222
954982
10138
222
Zimányi jelzéssel: Lovak. Rézkarc, jelzett. 30x20 cm
856048
10140
222
26000
Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
959233
10141
222
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás a tavon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×48 cm
959272
10142
222
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak. Olaj, farost, keretben, 58×38 cm 963572
10143
222
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet szőlővel. Olaj, vászon, 79×59 cm
963526
10144
222
Olvashatatlan jelzéssel: Katona. Tus, papír, 40×29 cm
963520
10145
222
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Szén, karton, üvegezett keretben, 50×35 cm
958722
10146
222
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 29×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF