Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
12823.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szilágyi Sándor(szerk.): A magyar nemzet története III-VI. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince erősen kopott, a lapok szakadtak, képekkel, mellékletekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12824.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1939, aranyozott, vászonkötésben, viseltes állapotban
12825.

Rufpreis:
2 000 HUF

Révay Zoltán dr. : A csonkamagyarországi gyárak keletkezésének és elhelyezkedésének gazdaságföldrajzi okai. Kassa, 1940, WIKO Kő-és Könyvnyomdai Műintézet Kassa. Papír kötésben. Fedőlap elszíneződött.
12826.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az ezeréves Magyarország. Szerk.: Balla Antal, et al. Bp., 1939, Pesti Hírlap Rt. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12827.

Rufpreis:
3 000 HUF

12828.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. kötet. Bp., Genius Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12829.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
12830.

Rufpreis:
1 000 HUF

12831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Vászonkötésben, jó állapotban.
12832.

Rufpreis:
2 000 HUF

12833.

Rufpreis:
2 000 HUF

12834.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF