A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Sok érdekes írással, 4016 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szives közreműködésével szerk. Cziklay Lajos. Budapest, 1897. Rigler József Ede. 289 + [2] p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, az első táblán felragasztott színes képpel.
Kornitzer Béla: Apák és fiúk. 1-2. köt. Bp., [1940], szerzői kiadás. 387/500. számú sorszámozott példány. Megviselt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Friedrich Adolf Lampe: Gileadi balsamom. A’ Dög Halál ellen. Mellyet, Német nyelven írt vólt Mostan pedig... Született Nyelvén ki-botsátott F. Bányai István. Hozzá adattattak … Búzgó Könyörgések.. T. Szathmári Mihály uram… Franekeraban, 1741. 418 p. 1738-1742 között országos pestisjárvány pusztított. Ugyanebben az évben más fordításban Debrecenben is kiadták. Korabeli, kissé megviselt félbőrkötésben, rendkívül ritka ez a kiadás-változat.
Két magyar Honfi (szerk.): Hangok a múltból. A magyar nemzet nagy napjainak emlékeül. Második változatlan kiadás. Lipcse, Buda, 1862, Mittler, Nagel és Wischán. Díszes, aranyozott magyar címerrel, egészvászon kötésben. Aranyozott lapszél. A gerinc teljesen elvált.
Dr. Ballagi Aladár(szerk.): Tolnai Világtörténelme VIII-IX. kötet. A középkor III-IV. rész. Bp., Tolnai Nyomdaműintézet és Kiadóvállalat Részvénytársaság. Kiadói festett félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Tomcsányi Lajos: Vita a főkegyúri jogról. Bp., 1923, Apostol. A Magyar Királyi Pázány Péter Tudományegyetem közjogi szemináriumának dedikálva, annak bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.