A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Sok érdekes írással, 4016 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.