Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 16

11032.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Afrikai bronz szobor, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 11cm
11034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz kutya szobor márvány talpazaton, talpazat picit sérült h: 18 cm
11035.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Munkásőr. Bronzírózott fém, m:21 cm
11036.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

P.J. monogrammal: KGST. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm, h:24 cm
11037.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), jelzés nélkül, kézzel festett, jó állapotban, m:13 cm
11038.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mida'S bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:9 cm
11039.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

R. Kiss Lenke (1926-2000): Jó szerencsét! Bronz plakett fára erősítve, jelzett, d:10 cm
11040.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bartos Endre (1930-): Van Gogh. Bronz plakett, jelzett, d:12,5 cm
11041.

Rufpreis:
3 000 HUF

11042.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
11043.

Rufpreis:
6 000 HUF

PB jelzéssel: Raffaello és Fornarina. Ón, plakett, jelzett, 14x11 cm
11044.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF