Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
876709
11032
220
Sculptures, statuettes, plaques
943041
11034
220
Afrikai bronz szobor, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 11cm
943046
11035
220
Réz kutya szobor márvány talpazaton, talpazat picit sérült h: 18 cm 905647
11036
220
Jelzés nélkül: Munkásőr. Bronzírózott fém, m:21 cm
903439
11037
220
28000
P.J. monogrammal: KGST. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm, h:24 cm
945259
11038
220
Bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), jelzés nélkül, kézzel festett, jó állapotban, m:13 cm 945256
11039
220
Mida'S bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:9 cm 894242
11040
220
4800
Numismatik
R. Kiss Lenke (1926-2000): Jó szerencsét! Bronz plakett fára erősítve, jelzett, d:10 cm
945493
11041
220
Bartos Endre (1930-): Van Gogh. Bronz plakett, jelzett, d:12,5 cm 638585
11042
220
Kiss György (1943): Ferenczy Noémi-Díj kiemelkedő iparművészeti és ipari tervezőművészeti tevékenységért járó állami bronz plakett kitűntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 12db állami adományozás! R! Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R! 865736
11043
220
Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
947002
11044
220
PB jelzéssel: Raffaello és Fornarina. Ón, plakett, jelzett, 14x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF